Vi yter det lille ekstra

Vestland VVS er en rørleggerbedrift med hovedkontor på Nyborg i Åsane. Vi har per dags dato 9 ansatte med en samlet bransjeerfaring på over 100 år. Dette er noe som gjenspeiler seg i arbeidet vi leverer for våre kunder.

Godkjenninger og sertifiseringer

Våre ansatte

Jan-Erik Urhaug

Daglig leder

Rørleggermester

926 97 352

jeu@vestlandvvs.no

Linn Høyvik

Administrasjonsleder

920 66 415

linn@vestlandvvs.no

Wilhelm Tvedt

Rørlegger

913 71 114

wilhelm@vestlandvvs.no

Sebastian Hantulik

Rørlegger

902 47 322

sebastian@vestlandvvs.no

Tom Drange

Rørlegger

488 52 322

tom@vestlandvvs.no

Helgi Johannsson

rørleggermester

468 64 660

helgi@vestlandvvs.no

Erik Urhaug

Rørlegger

416 64 224

erik@vestlandvvs.no

Nathaniel Tellevik

Lærling

407 65 650